Wygraj Caddy Tramper na majówkę!

20 stycznia 2013

Volkswagen Poznań od lat wspiera działania lokalnych sztabów podczas Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku na aukcję charytatywną przekazany zostanie samochód Caddy Tramper do wykorzystania na przykład podczas majówki! Ale długich weekendów w 2013 roku będzie wiele, więc jeżeli macie plany wyjazdowe i chcielibyście wrócić z niezapomnianymi wrażeniami polecamy aukcję, która zostanie przeprowadzona przez Swarzędzki Ośrodek Kultury o 16:00!

To propozycja dla wszystkich, którzy aktywnie spędzają czas! Samochód produkowany jest tylko i wyłącznie w fabryce Antoninku, a swoich cech kempingowych nabywa w Zakładzie Zabudów Specjalnych w Swarzędzu. Po złożeniu pięciu miejsc siedzących, w aucie mogą nocować dwie osoby. Dodatkowo samochód wyposażony jest w namiot oraz zestaw krzesełek i stół. Osoba, która wygra aukcję będzie mogła zdecydować kiedy uda się w podróż, wszak w 2013 roku długich weekendów jest sporo.
Aukcja zostanie przeprowadzona już w najbliższą niedzielę o godzinie 16:oo w Ośrodku Kultury w Swarzędzu. Początek aukcji godzina 16:00*!
Dla miłośników swarzędzkiej przyrody przygotowaliśmy również trzy zdjęcia autorstwa naszego pracownika- Marcina Baszyńskiego, przedstawiające przyrodę Doliny Cybiny. Prace są oprawione i bez wątpienia będą wspaniałą ozdobą każdego mieszkania lub biura miłośnika Swarzędza.

*szczegółowe informacje na temat aukcji oraz dokładne godziny na stronie http://www.ok.swarzedz.pl/