Volkswagen Caddy samochodem roku w Wielkiej Brytani w kategorii "Lekki samochód użytkowy"

30 listopada 2014

Przekonani o jakości Volkswagena Caddy menadżerowie flotowi ACFO (z ang. Związek Operatorów Samochodów Flotowych) z Wielkiej Brytanii przyznali temu wszechstronnemu samochodowi Marki Volkswagen Samochody Użytkowe tytuł samochodu roku w kategorii „Lekkiego samochód użytkowy”.

„And the winner is” … der Volkswagen Caddy! Brytyjscy menadżerowie flotowi uznali ten miejski, użytkowy model Volkswagena za najlepszy w 2014 roku. Swój wybór uzasadnili jakością, z której znany jest Volkswagen, niskimi kosztami utrzymania oraz elastycznością. Ponad to, Volkswagen Caddy zjednał sobie menadżerów szeroką paletą dostępnych jednostek napędowych oraz wariantów wyposażenia. Volkswagen Caddy jako kompaktowy i wydajny samochodów transportowy jest dostępny w Wielkiej Brytanii w wersji Kasten  oraz Kombi zarówno w dwóch różnych długościach, jaki i w różnych wariantach silnikowych  - od oszczędnych wersji BlueMotion po dynamiczne jednostki 2.0 TDI (103kW).

ACFO to najważniejszy związek menadżerów flotowych w segmencie samochodów osobowych i lekkich samochodów  użytkowych w Wielkiej Brytanii.

Ta nagroda to już 10 wyróżnienie przyznane Volkswagenowi w bieżącym 2014 roku na Wyspach Brytyjskich.