Umowa na zdrowie

15 lipca 2017

Urologia, Kardiochirurgia, Endokrynologia, a także Stomatologia – to tylko część Klinik Uniwersytetu Medycznego, które  rozpoczynają współpracę z Volkswagen Poznań. To rezultat podpisanej umowy. Uniwersytet Medyczny jest czwartą już poznańska uczelnią, która rozpoczyna wspólne projekty z największym pracodawcą w Wielkopolsce.

Każdy taki projekt, to dla nas wartość dodana i nieoceniona wymiana doświadczeń – mówi Jolanta Musielak, członek zarządu ds. personalnych
i organizacji VWP. -  Systematycznie dbamy o zdrowie naszych pracowników, oferując im opiekę zdrowotną w naszych przyzakładowych przychodniach. Dzięki współpracy z Uniwersytetem Medycznym, mamy nadzieję na wypracowanie i wdrożenie kolejnych rozwiązań w zakresie profilaktyki zdrowotnej czy ergonomii.

Umowa z Uniwersytetem Medycznym zakłada przeprowadzenie wspólnych badań, wymianę doświadczeń, opinii, a także przeprowadzenie praktyk dla absolwentów rehabilitacji.

Uniwersytet  Medyczny jest kolejną uczelnią -m.in. po Politechnice Poznańskiej, Uniwersytecie Ekonomicznym oraz Akademii Wychowania Fizycznego, z którą Volkswagen Poznań rozpoczął współpracę.