Spotkanie z mieszkańcami Zielińca

20 lutego 2012

6 lutego 2012 roku w Hotelu Zieliniec odbyło się zainicjowane przez Zarząd Volkswagen Poznań spotkanie z mieszkańcami Zielińca. W spotkaniu uczestniczyło ok. 150 mieszkańców Osiedla. Naszą firmę reprezentowali: Prezes Michael Kleiß, Członek Zarządu ds. Personalnych Jolanta Musielak, Członek Zarządu ds. Finansowych Szymon Trzebiatowski oraz Dyrektor Zakładu Zabudów Specjalnych Piotr Kaźmierczak.
Celem spotkania było poinformowanie naszych najbliższych sąsiadów o zmianach, które mogą nastąpić w dzielnicy w przypadku ewentualnej rozbudowy fabryki oraz nawiązanie dialogu.Na spotkaniu poruszono kwestię reorganizacji rozwiązań komunikacyjnych i zagospodarowania sąsiadujących z Zielińcem terenów należących do fabryki w celu powiększenia powierzchni produkcyjnej.

Ustalono, że mieszkańcy wyznaczaną spośród siebie przedstawicieli, którzy wejdą w skład grupy roboczej powołanej dla znalezienia jak najlepszego rozwiązania. Od środy 8 lutego działać będzie adres mailowy dla mieszkańców: zieliniec@vw-poznan.pl