Konkurs znajdż X w swoim VIN-ie

15 lipca 2016

Z okazji wyprodukowania 2 500 000 samochodu w historii Spółki Volkswagen Poznań ogłasza konkurs „Znajdź X w swoim VIN-ie”, który skierowany jest do właścicieli samochodów wyprodukowanych w Poznaniu w latach 2003 – 2016 r.

VIN to unikatowy indywidualny numer, który posiada każdy samochód. Określa on między innymi jego producenta czy miejsce i rok produkcji. Samochody wyprodukowane w Poznaniu w latach 2003- 2016 na siódmym od końca miejscu w numerze VIN mają znak „X” stąd też pomysł na nazwę konkursu."  – tłumaczy Monika Hajbowicz, Kierownik Działu Komunikacji Volkswagen Poznań. 

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu zdjęć samochodu, który został wyprodukowany w Poznaniu w latach 2003-2016 oraz opisaniu historii związanej z jego użytkowaniem wraz z opisem ciekawych wydarzeń, które się z tym wiążą. Cześć opisowa zgłoszenia powinna zawierać dodatkowo informację na temat miejsca oraz okoliczności wykonania zdjęcia. „Motoryzacja to emocje. Jestem przekonana, że użytkownicy naszych samochodów mają całą masę wspomnień związanych z ich użytkowaniem . Chcemy poznać te historię i docenić najlepsze z nich ” – dodaje na koniec Monika Hajbowicz.

Volkswagen Poznań nagrodzi 4 zwycięzców. Każdy z nich otrzyma taki sam zestaw nagród, który zawiera:  podwójne zaproszenie na uroczystą galę otwarcia nowej fabryki modelu Volkswagen Crafter w Białężycach k. Wrześni w październiku tego roku, możliwość zwiedzenia fabryki w Antoninku w kameralnej grupie znajomych, zestaw gadżetów oraz przejazd na zwiedzanie fabryki jedyną na świecie limuzyną Volkswagen Caddy Strech .

Zwyciężcy zostaną wyłonieni do 20 sierpnia tego roku.

Regulamin konkursu