Checkup – zdrowotny kierunkowskaz wyróżniony statuetką „Złoty OTIS 2013”

14 kwietnia 2013

Po raz kolejny Volkswagen Poznań Sp. z o.o. został wyróżniony za program profilaktyczny realizowany dla pracowników.

11 kwietnia 2013 roku w Warszawie w hotelu Belvedere odbyła się Jubileuszowa Gala wręczania Nagród Zaufania „Złoty OTIS”. Tegorocznym obchodom przyświecało hasło „10 lat z pasją”.
Nagroda Zaufania „Złoty OTIS” to nagroda konsumencka przyznawana najlepszym, wskazanym przez pacjentów w głosowaniu, produktom dostępnym w aptekach bez recepty. Od wielu lat jest też wręczana również osobom i organizacjom pozarządowym działającym na rzecz poprawy opieki zdrowotnej w Polsce i za granicą, dziennikarzom promującym wiedzę o zdrowiu oraz firmom niemedycznym za podejmowanie inicjatyw prozdrowotnych.
W tym roku również Kapituła Nagrody Zaufania przyznała Nagrody Honorowe dla przedsiębiorstw, osób lub stowarzyszeń polskich i zagranicznych oraz dziennikarzy i mediów, których działania mają pozytywny wpływ na rozwój poszczególnych dziedzin opieki zdrowotnej. Nagroda Złoty OTIS 2013 w kategorii program profilaktyczny dla zdrowia przyznana została dla Volkswagen Poznań sp. z o.o. za program „Checkup – zdrowotny kierunkowskaz” oraz dla Fundacji MSD dla Zdrowia Kobiet.