Budujemy samochody z pasją! Zobacz jak!

15 września 2012

Przed nami trzeci dzień VWP na Politechnice Poznańskiej- 3.10.2012 wszyscy chętni będą mieli możliwość przyjrzenia się z bliska technologiom stosowanym w jedynej na świecie fabryce budującej Volkswagena Caddy.

Impreza pod hasłem „Przyjdź i zobacz jak powstaje VW Caddy” ma na celu przybliżenie studentom Politechniki Poznańskiej praktycznego zastosowania wiedzy, którą zdobywają w czasie studiów. Bez wątpienia jest to także nie lada gratka dla wszystkich zainteresowanych pracą w naszej firmie.

III Dzień Volkswagen Poznań na Politechnice Poznańskiej rozpoczniemy wykładem „Zarządzanie procesem na przykładzie nowych projektów w odlewni Volkswagen Poznań”. Znajdująca się na Wildzie Odlewnia ciśnieniowa jest największą w Europie, co roku dostarcza obudowy kolumny kierownicze i głowice cylindrowe do ponad 4,6 miliona samochodów z koncernu Volkswagen. Utrzymanie najwyższych standardów środowiskowych i jakościowych wymaga niezawodnych procesów oraz ciągłego rozwoju. Przyjdź i dowiedz się jak od kuchni wygląda zarządzanie projektami w naszej Odlewni.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was próbę sił w wirtualnym spawaniu, pozwolimy też przekonać się ile jest złota w złocie, oraz jak trudno dobrać odpowiedni odcień koloru kiedy jest ich kilka tysięcy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Centrum Konferencyjno – Wykładowego Politechniki Poznańskiej 3 października 2012 od godz. 10:30.