Najczęściej zadawane pytania

Rodzinny eVWent we Wrześni

Do wyboru jest jeden z dwóch dni: sobota (17.06.2023) lub niedziela (18.06.2023). Impreza trwa w godzinach 14:00 – 22:30. Przy wyborze dnia warto wziąć pod uwagę swój harmonogram czasu pracy.

Rodzinny eVWent odbędzie się na terenie Zakładu numer 2 we Wrześni/Białężycach.

Wydarzenie ma charakter rodzinnego pikniku z darmowym poczęstunkiem oraz atrakcjami dla pracowników i ich osób towarzyszących. Piknik ma charakter imprezy masowej. Oznacza to, że ze względu na dużą ilość obecnych osób musimy zadbać o bezpieczeństwo.  Dlatego na pikniku będzie obecna ochrona, która zadba o spokój, służby medyczne, które pomogą w razie problemów oraz zabezpieczenia przeciwpożarowe. Dla bezpieczeństwa uczestników również nie wszystko będzie można wnieść na teren eventu.

Każdy pracownik może zabrać ze sobą dodatkowo 3 najbliższe mu osoby. W sytuacji, gdy pracownik posiada większą ilość dzieci, prosimy o kontakt z infolinią: 

+48 690 721 261

+48 452 031 514

W wydarzeniu mogą uczestniczyć pracownicy zatrudnieni przez VWP, pracownicy APT, Sellpro oraz innych firm, ściśle współpracujących na dzień 06.06.2023. 

Zapewniamy transport zorganizowany (autobusowy) z terenu Zakładu 1 – Antoninek oraz  Zakładu 3 - Wilda. Jeśli chcesz skorzystać z transportu zaznacz odpowiednią opcję w trakcie rejestracji. Na miejsce wydarzenia można dostać się także własnym transportem. Do dyspozycji będą miejsca parkingowe. Aby zminimalizować ruch na drogach dojazdowych do Zakładu oraz nasz wpływ na środowisko, zachęcamy do skorzystania z oferty transportu zbiorowego. 

DOJAZD:
Z parkingu pracowniczego w Antoninku Z1 od godz. 13:00 do 16:30
Z parkingu pracowniczego na Wilda Z3 od godz. 12:30 do 16:30
Dokładny harmonogram godzinowy dostępny będzie na www.volkswagen-poznan.pl/30latVWP.

POWRÓT:
Autokary wyjeżdżać będą z parkingu pracowniczego Września od godz.17:00 do godz. 23:30.


Należy wejść na www.volkswagen-poznan.pl/30latVWP i przejść do formularza rejestracji. Podczas rejestracji potrzebne są następujące dane:

Baza danych do logowania:
  • Nr kontrolny
  • Data urodzenia

Zapisy na wydarzenie:
  • Nr kontrolnyImię i nazwisko
  • E-mail
  • Dane osób towarzyszących

Zaproszenia będą wysyłane drogą mailową na kilka dni przed wydarzeniem.Po zakończeniu rejestracji otrzymasz potwierdzenie na podany adres e-mail.Po poprawnej rejestracji na podany adres e-mail przesłany zostanie bilet wejścia w postaci kodu QR. Każda zgłoszona osoba otrzyma swój indywidualny kod QR który należy okazać przy wejściu na teren eventu. 

Nie. Po zakończeniu rejestracji nie będzie możliwości zmiany osób towarzyszących.

Tak. Bilet w formie kodu QR będzie może pokazać na urządzeniu mobilnym. 

Nie. Kod QR, który otrzymasz na podany adres e-mail przy rejestracji, zawiera również numer kontrolny. 

Tak. Ochrona będzie weryfikować wybiórczo dowody tożsamości osób wchodzących na wydarzenie.

Podczas eventu można nagrywać filmy i robić zdjęcia do godz. 21:30. Podczas koncertu gwiazdy rejestracja obrazu i dźwięku jest zabroniona.

Nie. Na event nie ma możliwości wnoszenia swojego prowiantu oraz napoi ze względu na masowy charakter imprezy, co wiąże się ze szczególnymi środkami bezpieczeństwa. Wyjątkiem jest jedzenie dla niemowląt.

Tak. Każda osoba otrzyma darmowy poczęstunek (do wyboru: mięsny lub wegetariański) oraz 4 napoje.

Na wydarzeniu będziesz mieć możliwość kupienia dodatkowego jedzenia w wielu różnych food truckach. Menu oraz cennik znajdziesz na www.volkswagen-poznan.pl/30latVWP.

Nie. Udział dla pracowników jest bezpłatny.

Ze względu to, że piknik jest imprezą masową, zabronione jest na nim wnoszenie przez uczestników i posiadanie niektórych przedmiotów. Zaliczają się do nich broń lub jakiekolwiek niebezpieczne przedmioty, materiały wybuchowe, wyroby pirotechniczne, materiały niebezpieczne pożarowo, napoje alkoholowe i środki odurzające. Nie można również przynieść ze sobą własnego jedzenia i napojów.

Dla spóźnialskich zostanie uruchomiony drugi termin rejestracji. Należy pamiętać, że liczba miejsc każdego dnia jest ograniczona.

Ważne, by pamiętać swój numer kontrolny. Na miejscu będą osoby, które pomogą odnaleźć i wydrukować właściwy kod.

Tak, na terenie eventu będą toalety dla niepełnosprawnych. Powierzchnia całego terenu jest płaska, więc nie będzie problemu z przemieszczaniem się. W razie potrzeby, na miejscu będą hostessy, które chętnie pomogą.

Na miejscu będą znajdowały się food tracki ze zróżnicowanym jedzeniem, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie. Zaproś osoby, z którymi będziesz się dobrze bawił/a.

Zdjęcia i film będą publikowane tylko na potrzeby  wewnętrzne oraz zewnętrzne firmy. Biorąc udział w wydarzeniu, akceptujesz jego regulamin. 

Jeśli jesteś pracownikiem czynnym, prosimy o kontakt z infolinią : 

+48 690 721 261

+48 452 031 514

Zapisy dla firm zewnętrznych/poddostawców odbywają się poprzez osobne listy z poszczególnych zakładów. Kierownik działu z którym ściśle współpracujesz na pewno zapyta Cię o chęć wzięcia udziału. Jeśli nie, a ściśle współpracujesz z danym obszarem- zgłoś się do przełożonego danej jednostki.  Po zebraniu danych,  bilet przyjdzie do Ciebie drogą mailową. 

Tak – zgodnie z regulaminem, pod nadzorem opiekuna. Zapisy dla uczniów zawodu odbywają się poprzez stronę internetową. 

Tak – prosimy o kontakt z infolinią, w celu umożliwienia zapisu.
+48 690 721 261
+48 452 031 514

Tak – osoby wcześniej zarejestrowane i posiadające bilet.