Sprzedaż samochodów poflotowych

Sprzedaż samochodów rozpoczyna się w każdą środę w siedzibie Volkswagen Poznań Sp. z o.o., ul. Warszawska 349  o godz. 08.00.

NAJBLIŻSZA SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW  26.04.2017

Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. Opisy dotyczące wyposażenia  zawarte w informacji mogą różnić się, w szczegółach, od wyposażenia samochodu który będzie przedmiotem ostatecznej transakcji.

Wszelkie wiążące (ostateczne) ustalenia dotyczące, w szczególności, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

 

* Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.